BOPE FILMS

PNRA21P

PNRA21P – це  5-шарова прозора звичайна плівка BOPE на основі LLDPE. Обидві сторони не підлягають термозварюванню, одна сторона оброблена коронним розрядом, придатна для флексодруку або для використання в якості проміжного шару в багатошарових структурах завдяки високим механічним властивостям. Щільність плівки (0,921 г/см³).

PNRA21PD

PNRA21PD – це 5-шарова прозора звичайна плівка BOPE на основі LLDPE. Дві сторони не підлягають термозварюванню, двостороння обробка короною підходить для флексодруку або для використання в якості проміжного шару в багатошарових структурах завдяки високим механічним властивостям.Щільність плівки (0,921 г/см³)

PNRA21S

PNRA21S – це  5-шарова прозора плівка BOPE на основі LLDPE. Одна сторона оброблена коронним розрядом, придатна для флексодруку, інша сторона піддається термозварюванню. Щільність плівки (0,921 г/см³)

PNRB37LS

PNRB37LS – це 5-шарова прозора плівка BOPE, добавка HD. Одна сторона термозварювальна, одна сторона не підлягає термозварюванню короною, придатна для друку. Щільність плівки (0,937 г/см³).

PNRB37P

PNRB37P – це  5-шарова прозора звичайна плівка BOPE, добавка HD. Обидві сторони не підлягають термозварюванню, одна сторона оброблена коронним розрядом, придатна для друку. Щільність плівки (0,937 г/см³).