Займаємося благодійністю!

ТОВ «Пластхім Україна» у 2021 році спрямувало понад 300 тисяч гривень благодійної допомоги для розвитку Волинської обласної клінічної лікарні.

Нещодавно виконавчий директор компанії Рудольф Крайняк, комерційний директор Дмитро Пасічник та фінансовий директор Ігор Демчук отримали подяку від керівника головного медичного закладу Волині Олександра Дудара.

Лікар подякував представникам підприємства за багаторічну співпрацю, зазначивши, що така підтримка дозволяє покращити умови праці персоналу та умови надання лікувальних послуг населенню.
Зокрема, у 2021 році відремонтували консультативну поліклініку: маніпуляційні й кабінет профоглядів, замінили сантехніку, провели капітальний ремонт у реєстратурі.

Своєю чергою Рудольф Крайняк підкреслив, що «Пластхім Україна» – це соціально-відповідальна компанія, яка завжди думає про поліпшення середовища, в якому працює.

«Для нас дуже важливо підтримувати Луцьк у його розвитку. Багато років тому ми вирішили, що будемо інвестувати у медичну систему міста. Раніше надавали кошти для обласної дитячої лікарні, що дозволило відремонтувати декілька важливих приміщень там. Безумовно, будемо підтримувати медзаклади міста й надалі», – зазначив він.

До слова, до фінансування ремонту поліклініки також долучилося ПрАТ «Теріхем Тервакоскі», яке разом із ТОВ «Пластхім Україна» входить до групи компаній, яка займається виробництвом конденсаторної плівки, полімерної плівки та гнучкої упаковки в Болгарії, Словаччині та Фінляндії. Загальна сума благодійної допомоги – один мільйон гривень.

Джерело: Конкурент – новини Луцька та Волині.